Online Ücretsiz Davetiye
Genel

Düğün Davetiyenizi Online Oluşturun

Blog sitemi açtıktan sonra insanlara faydalı olmak ve kendimi geliştirmek için çeşitli alanlarda ücretsiz programlar kodlayıp piyasaya sundum. Bir çok olumlu geri dönüş oldu. Kullanıcılar işlerinin kolaylaştığını bana gerek mail yoluyla gerek yorum olarak güzel geri dönüşleriyle bildirdiler.

Şimdi ki projemiz evlenecek çiftler için birebir 🙂

Projemizin adını Online Düğün / Nikah Davetiyesi.

Peki bu proje nereden çıktı diye soracak olursanız; pandemi döneminde düğün ve kınaların yapılamaması veya çeşitli kısıtlamalarla yapılması. Ayrıca maske, mesafe ve hijyen kuralları gereği insanların basılı davetiyeleri ev ev dolaşıp dağıtamaması bu proje için ilham kaynağı oldu.

Sadece bu sebeplerle kalmayıp, normal dönemlerde de düğün/nikah günü veya kına gecesi gelin ve damat tarafındaki yoğunluk, adres soranlar için sürekli telefonu kontrol etmek ve whatsapp’dan cevap vermek.

Online davetiye sizi hangi yüklerden kurtaracak şimdi özelliklerine sırasıyla bakalım:

  • Ücretsiz online davetiyenizi ister düğün ister nikah olsun hızlıca oluşturabilirsiniz.
  • Whatsapp’dan durum mesajı olarak paylaşabilirsiniz, davetlileriniz bu linke tıklayarak düğün, nikah veya kına gecesinin yapılacağı konuma rahatlıkla ulaşabilir ve telefon trafiğiniz azalır.
  • Adınıza özel bir web sayfası oluşturulur, örneğin https://e.hizlidavetiye.com/banu-berk-evleniyor linkinde gördüğünüz gibi size özel bir alanınız olur.
  • Davetlileriniz telefonlarına etkinlik olarak davetiyenizi ekleyebilir, böylelikle evleneceğiniz günden önce hatırlatıcı olarak telefonlarına uyarı alırlar. Dilerseniz düğün veya nikah gününden 2 saat önce, dilerseniz 3 gün önce uyarı gönderilecek şekilde ayarlama yapabilirsiniz.
  • Davetiyenizi dağıtırken sağlığınızı riske atmazsınız 🙂

Şimdilik bu özelliklerle ücretsiz online davetiyenizi oluşturabilir ve davetlilerinizle paylaşabilirsiniz.

Davetiyenizin süresi dolduktan 24 saat sonra sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.

Davetiyenizi aşağıdaki linkten hızlıca oluşturabilirsiniz.


ÜCRETSİZ ONLİNE DAVETİYENİZİ ŞİMDİ OLUŞTURUN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir